عکس ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، بین چمران مادی نیاصرم و آبشار

موقعیت ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کانون بازی و خلاقیت بازیما و مجتمع تجاری ساحل و همچنین داروخانه شبانه روزی زکریا (دکتر برهانیان)، رادیولوژی عاطفه میرزا باقریان، مجتمع آموزشی فن گستر، دبیرستان دوره اول رواق و بستنی و آبمیوه نارنج و ترنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران است که در خیابان بزرگمهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، بین چمران مادی نیاصرم و آبشار است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس بزرگمهر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، ایران ندارد.
neshan logo