عکس ایستگاه شماره ۳۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه شماره ۳۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران (محله دریاچه، تهران)

آتش نشانی
5.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، دستواره

موقعیت ایستگاه شماره ۳۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در محله دریاچه را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه شماره ۳۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران (آتش نشانی) در محله دریاچه تهران و خیابان ورودی شرقی چیتگر واقع شده است. این مرکز یکی از دو آتش نشانی در محله دریاچه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درب شماره دو بوستان جنگلی چیتگر و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.


تصاویر ایستگاه شماره ۳۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، دستواره

تلفن تماس: 44909141


سایر مراکز آتش‌نشانی که در محدوده ایستگاه شماره ۳۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه آتش نشانی شماره 76
  (5.0)
  فهمیده
 • ایستگاه 45 آتش نشانی
  (5.0)
  لشگری، بین بیست و سوم و بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Gabriel (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه شماره ۳۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه 30 آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران ایستگاه شماره ۳۰ - سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی سازمان پایگاه ایستگاه آتش نشانی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه شماره ۳۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه شماره ۳۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ندارد.
  neshan logo