info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه
category

ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه محله فاطمیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه

ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمیه اراک و بلوار شهدای دولت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الهیه و همچنین هنرستان فنی شهید باهنر اراک، پارک الهیه 2 (معراج)، نانوایی لواش، کترینگ خندان و لوازم تحریر پنتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه اراک

ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک معلم قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهدای دولت است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مهر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه فاطمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بشارت 12
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین بشارت 10 و 16
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 2 و طلوع
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، سخاوت 9
 • ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 1
  خیابان دلیجان، بعد از بلوار شهدای دولت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه ندارد.
  neshan logo