عکس ایستگاه اتوبوس حافظ مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس حافظ (محله ولیعصر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، بین کابلی و ریاض

موقعیت ایستگاه اتوبوس حافظ در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه اتوبوس حافظ (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین بیمارستان 15 خرداد، شرکت ملی گاز ایران، موسسه زبان ایران استرلیا، کباب آبان و مهمانپذیر تهرانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، بین کابلی و ریاض


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حافظ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  (5.0)
  قرنی، طالقانی، خاص
 • ایستگاه اتوبوس دمشق
  ولیعصر، بین صدف و علی ولدی
 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  قرنی، بین ملک الکلامی و استاد شهری
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار کشاورز، فلسطین، بین تقی زاده و میرسرابی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  کریمخان زند، بین شاهد و مترو میدان ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 09 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حافظ تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 بهمن ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حافظ تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حافظ تهران ندارد.
  neshan logo