عکس ایستگاه اتوبوس شیرودی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شیرودی (محله امجدیه - خاقانی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، بین مبینی و عطارد

موقعیت ایستگاه اتوبوس شیرودی در محله امجدیه - خاقانی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شیرودی (ایستگاه اتوبوس) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان مفتح جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 502 ارتش، موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و تیام وندینگ و همچنین هتل مشهد، کنگره 60 ساختمان سیمرغ، ساندویچ محمود، تالار هنر و رستوران قوی سیاه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طالقاني، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیرودی

ایستگاه اتوبوس شیرودی را می‌توانید در شهر تهران، محله امجدیه - خاقانی خیابان مفتح جنوبی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس مفتح جنوبی، بین مبینی و عطارد است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شیرودی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو فردوسی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شبانه روزی جهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، بین مبینی و عطارد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیرودی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیرودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیرودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیرودی ندارد.
neshan logo