info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین محله امیرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین

ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین (ایستگاه اتوبوس) در محله امیرآباد تهران و خیابان دانش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار شیخ بهایی و همچنین بنیاد ایران شناسی، خودپرداز بانک ملی، میدان دانشجو، آلونی برگر و ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر م ولیعصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین تهران در شهر تهران، محله امیرآباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شیخ بهائی، دانش قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس پروما برزیل را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهرک والفجر پایانه معین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، بین پل آیینه وند و اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  ملاصدرا، شیرازی، بین بهار دوم و گرمسار
 • ایستگاه اتوبوس چمران
  ملاصدرا، بعد از گلشن
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهرک والفجر پایانه معین ندارد.
  neshan logo