info
عکس فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر
category

فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر محله شمیران نو، تهران

کافی‌شاپ

درباره‌ی فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر

فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر (کافی‌شاپ) در محله شمیران نو تهران و خیابان هنگام واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هفت کافی‌شاپ در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش هنگام، سفره خانه سنتی فانوس، تعمیرگاه سرو، بستنی یاسر و پیتزا پامچال قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این کافی‌شاپ یکی از کافی‌شاپ‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر تهران

برای رفتن به کافی شاپ فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر تهران باید به شهر تهران محله شمیران نو بروید. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، هنگام، نرسیده به آخوندان قرار دارد.

کافی شاپ فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله شمیران نو است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر تهران برویم؟

کافی شاپ فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کوی گلستان قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر تهران را به شما معرفی می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر تهران و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ارتشبد
  شنبه 27 اسفند ماه 1401

  قهوه درجه یک

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 11 مرداد ماه 1401

  خوبه

 • avatar
  Amirali
  دوشنبه 23 اسفند ماه 1400

  تنوع بالا محصولات و قهوه های خوب


سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر واقع شده‌اند:

 • کافه شهریار
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین گلها و قنبری
 • کافه هاش
  هنگام، بهار پنجم، معتمدی، بین گلها و بهارششم
 • کافه سنتی آریو
  هنگام، تکاوران، بین عدل زاده و چراغی
 • کافه ویرا
  هنگام، بین گلها و بختیاری
 • انار لویزان
  (4.0)
  هنگام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Arash (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه قهوه و کافه قهوه سنتر ندارد.
  neshan logo