عکس ایستگاه اتوبوس هلال احمر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس هلال احمر (محله ایرانشهر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قرنی، طالقانی، بین موسوی و ایرانشهر

موقعیت ایستگاه اتوبوس هلال احمر در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس هلال احمر (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و زرین ترنج پارس و همچنین فروشگاه لیون کامپیوتر، هتل امیر، کافه کاریزنو، کافه رستوران سمیه و شعبه مرکزی و ادارات مرکزی بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هلال احمر

آدرس ایستگاه اتوبوس هلال احمر، شهر تهران، محله ایرانشهر خیابان طالقانی است. این ایستگاه اتوبوس در قرنی، طالقانی، بین موسوی و ایرانشهر واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هلال احمر عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دروازه دولت قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آندره واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قرنی، طالقانی، بین موسوی و ایرانشهر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هلال احمر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورشو
  پل حافظ، بعد از ورشو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هلال احمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هلال احمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هلال احمر ندارد.
  neshan logo