عکس ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک (محله عباس آباد - اندیشه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مطهری، قائم مقام فراهانی، بین خبرنگار و صابری فومنی

موقعیت ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک در محله عباس آباد - اندیشه را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان قائم مقام فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و مرکز خرید ستاره و همچنین بیمارستان تهران کلینیک، کارگزاری تامین اجتماعی شعبه 22، کارگزاری مبین سرمایه، شرکت مدیریت فناوری بورس تهران و رستوران سنتی صوفی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک

ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله عباس آباد - اندیشه خیابان قائم مقام فراهانی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مطهری، قائم مقام فراهانی، بین خبرنگار و صابری فومنی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهيد مفتح نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس کد 30 قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مطهری، قائم مقام فراهانی، بین خبرنگار و صابری فومنی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تهران کلینیک واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک ندارد.
neshan logo