info
عکس ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک
category

ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک محله عباس آباد - اندیشه، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک

ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان قائم مقام فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و مرکز خرید آوا استار و همچنین بیمه تعاون، کارگزاری مبین سرمایه، موسسه علامه قطب راوندی، بیمارستان تهران کلینیک و دکتر رمضان شیرازی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میرزای شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک

ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله عباس آباد - اندیشه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مطهری، قائم مقام فراهانی، بین خبرنگار و صابری فومنی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهید بهشتی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی هدف تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تهران کلینیک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی پایانه مترو صادقیه
  مفتح شمالی، نرسیده به دهم
 • ایستگاه اتوبوس مفتح
  مطهری، بین مهرداد و مفتح
 • ایستگاه اتوبوس پله اول
  ولیعصر، بین دل افروز و کوزه گر
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری
  ولیعصر، بین شجاعی و ناهید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 21 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 21 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک ندارد.
  location استان تهران، تهران، مطهری، قائم مقام فراهانی، بین خبرنگار و صابری فومنی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo