عکس اتلیه تابش
مشاهده در نقشه نشان
category

اتلیه تابش (شیراز)

آتلیه و استودیو عکاسی
5.0
15 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، انصار

موقعیت اتلیه تابش یکی از عکاسی‌های خوب منطقه شیراز را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اتلیه تابش (آتلیه و استودیو عکاسی) در شیراز و خیابان انصار واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس - ساختمان شماره 2 و 3، دیوال، ساختمان شماره 4 دانشگاه غیر انتفاعی زند، کافه مرلو و نانوایی سنگک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آتلیه یکی از عکاسی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، انصار

تلفن تماس: 09177208295


سایر عکاسی‌های که در محدوده اتلیه تابش واقع شده‌اند:

 • آتلیه تخصصی عکس و فیلم رویان
  بلوار ستارخان
 • آتلیه کاغذک
  بلوار ستارخان، بین 3 و خیابان نمازی
 • آتلیه آمیتیس
  (1.0)
  بلوار استقلال، بین 38 و انصار
 • آتلیه هنری عکس و فیلم مداد رنگی
  (4.3)
  بلوار ستارخان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاظم رنجبر (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتلیه تابش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آتلیه عکاسی استودیو عکاس فتو عکس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتلیه تابش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتلیه تابش ندارد.
  neshan logo