info
عکس بستنی فروشی فرهنگ
category

بستنی فروشی فرهنگ محله باغ ملی، اراک

بستنی و آبمیوه فروشی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بستنی فروشی فرهنگ

بستنی فروشی فرهنگ (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله باغ ملی اراک و خیابان امام خمینی، دو شهید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین باغ ملی، پاساژ اسلامی، سرویس ADSL مخابرات اراک، مهمان پذیر توحید و پیتزا گیشا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بستنی فروشی فرهنگ واقع شده‌اند:

 • بستنی گل نرگس
  خیابان شهید بهشتی، شفیعی، بین سپهر و دانش
 • بستنی آرنیک
  بلوار امام خمینی، بین الکه و گلها
 • بستنی هلی
  محسنی، خیابان شهید بهشتی
 • بستنی حلی
  محسنی، خیابان شهید بهشتی
 • کافه بستنی سانتوس
  خیابان شهید بهشتی، حاج آقا صابر، بین عمار و بلورچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarsam (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بستنی فروشی فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بستنی فروشی فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بستنی فروشی فرهنگ ندارد.
  neshan logo