info
عکس دبستان سلام مهتاب
category

دبستان سلام مهتاب محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی دبستان سلام مهتاب

دبستان سلام مهتاب (مدرسه) در محله یوسف آباد تهران و خیابان جهان آرا واقع شده است. این مکان یکی از بیست و یک مدرسه در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرابین و همچنین مزون نیاز، پیتزا هانی، سوپر مارکت یاران دریان، شرکت الوان ثابت و رستوران صدر طهران یوسف آباد قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبستان سلام مهتاب واقع شده‌اند:

 • هنرستان سیدجمال الدینی اسدآبادی(باغچه بان۲۰)
  اسدآبادی
 • دبستان دخترانه دوره دوم سجادیه
  ولیعصر، بیست و پنجم، ابن سینا، سی و یکم
 • دبیرستان دخترانه
  ولیعصر، پله چهارم، سی و یکم
 • پیش دبستان و دبستان دخترانه فرهیختگان
  آزادگان، زره پوش
 • هنرستان دخترانه کاردانش
  بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، بابک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ جمعه 11 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان سلام مهتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 11 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان سلام مهتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان سلام مهتاب ندارد.
  neshan logo