info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه محله کاوه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه

ایستگاه اتوبوس دانشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله کاوه تهران و خیابان کلاهدوز (دولت) واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاوه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید مطهری و پاساژ دستور و همچنین فست فود شیلا، لندو شیرینی، غذای ایرانی چاشنی، سالن زیبایی بانوی فردوس و خوابگاه دخترانه یسنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران

در شهر تهران، محله کاوه ، ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کلاهدوز (دولت)، بین سلیمی و صدرا است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قلهک قرار دارد. آژانس امیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یخچال
  شریعتی، بین شریف و صنایع
 • ایستگاه اتوبوس درویش
  شریعتی، بین طالقانی و الهیه
 • ایستگاه اتوبوس دستور
  بزرگراه صدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه ندارد.
  neshan logo