info
عکس ایستگاه اتوبوس آفتاب
category

ایستگاه اتوبوس آفتاب محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آفتاب

ایستگاه اتوبوس آفتاب (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و بلوار علی دایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خودرویی تی تی ویت، کارتن ماهنشان صفادشت (کارتن مقدم)، پست برق دهکده المپیک ، کالا پک عظیمی و شرکت نیلا تجارت بین الملل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آفتاب تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس آفتاب تهران، شهر تهران، محله شهرک صدرا است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار علی دایی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آفتاب تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آفتاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
  بلوار علیمرادی، بین نسیم بیستم و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس درب غربی استادیوم
  بلوار علی دایی، تقاطع مجموعه ورزشی آزادی
 • ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا
  بلوار علیمرادی
 • ایستگاه اتوبوس خانه کشتی
  بلوار علی دایی، بعد از مجموعه ورزشی آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آفتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آفتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آفتاب ندارد.
  neshan logo