info
عکس پاساژ باستان
category

پاساژ باستان محله سنگلج، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ باستان

پاساژ باستان (بازار و مرکز خرید) در محله سنگلج تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این مجتمع یکی از سی و دو بازار و مرکز خرید در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر، بیمارستان سینا، موزه ملی ایران و پاساژ موسویان و همچنین سردر باغ ملی، کتابخانه و موزه ملی ملک، تهران مگنت، سالن ورزشی شهدای هفتم تیر و مرکز جراحی محدود و درمانگاه فرهنگیان مرکزی قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ باستان واقع شده‌اند:

 • پاساژ نفیسی
  سعدی جنوبی، نفیسی
 • گلفروشی موسوی
  خیام، 15 خرداد
 • پاساژ بزمی
  خیام
 • پاساژ رسالت
  سعدی جنوبی، نفیسی
 • پاساژ مبصر
  امیرکبیر، ناظم الاطبا شمالی، بین نفیسی و اکباتان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ahmad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ باستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ باستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ باستان ندارد.
  neshan logo