عکس نمایشگاه بین المللی اراک
category

نمایشگاه بین المللی اراک (اراک)

نمایشگاه بین المللی
5.0
1 رای
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی

موقعیت نمایشگاه بین المللی اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اراک را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

نمایشگاه بین المللی اراک (نمایشگاه بین المللی) در اراک و بزرگراه امام علی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارکینگ شماره 1 نمایشگاه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sharmin (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه بین المللی اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

نمایشگاه دائمی اراک شرکت نمایشگاه بین المللی

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه بین المللی اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه بین المللی اراک ندارد.