info
عکس ایستگاه اتوبوس والفجر
category

ایستگاه اتوبوس والفجر محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس والفجر

ایستگاه اتوبوس والفجر (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و میدان والفجر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری چند منظوره یاس شرق و همچنین تهرانپارس، ایزی دیزاین، بیمه ایران، نانوایی سنگگ و بربری و لواش و میدان والفجر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فرهنگسرا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس والفجر تهران

ایستگاه اتوبوس والفجر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله جوادیه - فرهنگ سرا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، زهدی، میدان والفجر می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس والفجر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو فرهنگسرا قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس جشنواره واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس والفجر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس والفجر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  جهادی
  جمعه 10 فروردین ماه 1403

  معمولا خلوته و اتوبوس دیربه دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده والفجر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیمیدارو
  بزرگراه شهید سلیمانی، دماوند
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد
  بلوار شاهد، بین اشرفی گودرزی و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  بلوار شاهد، بین اشرفی گودرزی و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس والفجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس والفجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس والفجر ندارد.
  neshan logo