info
عکس شهرک صنعتی اشترجان
category

شهرک صنعتی اشترجان ایمان شهر

شهرک و منطقه صنعتی

درباره‌ی شهرک صنعتی اشترجان

شهرک صنعتی اشترجان (شهرک و منطقه صنعتی) در ایمانشهر و خیابان ششم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین ایمان شهر اشترجان، انتظامات شهرک صنعتی اشترجان، برق پرتو، سپاهان پیچ و خودپرداز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این منطقه یکی از شهرک‌های صنعتی خوب این منطقه می‌باشد.


نظرات کاربران در مورد شهرک صنعتی اشترجان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    Kamal
    شنبه 20 آذر ماه 1400

    شهرک صنعتی نزدیک به فولادشهر و مینادشت


سایر شهرک‌های صنعتی که در محدوده شهرک صنعتی اشترجان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط far_e (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک صنعتی اشترجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک صنعتی اشترجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک صنعتی اشترجان ندارد.
neshan logo