info
عکس ایستگاه اتوبوس CNG
category

ایستگاه اتوبوس CNG (محله شهرک صدرا، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس CNG

ایستگاه اتوبوس CNG (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان شهید علیمرادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پوشاک اسلامی گل یاس و همچنین پمپ بنزین فتوحی، هتل بستان، فروشگاه بزرگ پوشاک زنانه و مردانه ویژن، تالار پذیرایی گل یاس و رستوران گل یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس CNG تهران

ایستگاه اتوبوس CNG تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک صدرا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، شهید علیمرادی، بین کوچکی منش و ملک قاسمی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس CNG تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین صدرا تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس CNG تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده CNG واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک
  حسن يزداني، بین جهاد و میدان المپیک
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بنفشه سوم
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین بنفشه دوم و بنفشه سوم
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز
  هوانیروز، بین دنا و جواد الائمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس CNG اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس CNG در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس CNG ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، شهید علیمرادی، بین کوچکی منش و ملک قاسمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo