info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی محله فردوس، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی

ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوس تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آبشار و همچنین مجموعه تالارهای کابان، کلینیک لیزر دلتا، آژانس مسافرتی سفریار، دندانپزشکی مهدیس و تالار کابان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی تهران

ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی تهران در شهر تهران، محله فردوس و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به گلستان است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی شهروند قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین جدی و گلها
 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  بلوار آیت الله کاشانی، بین حسن آباد و عقیل
 • ایستگاه اتوبوس پردیس
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین شریفی و مهتاب پنجم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین مهتاب پنجم و مهتاب سوم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بعد از بوستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فریما (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 25 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی ندارد.
  neshan logo