info
عکس کافه ماهور
category

کافه ماهور محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی کافه ماهور

کافه ماهور (کافی‌شاپ) در محله یوسف آباد تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهل و چهار کافی‌شاپ در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان محب کوثر و مجتمع تجاری شهاب و همچنین رستوران نایب ساعی، هتل سیمرغ تهران، پمپ بنزین ساعی 153، کارگزاری مهرآفرین و شهر کتاب ساعی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه ماهور تهران

برای رفتن به کافی شاپ کافه ماهور تهران باید به شهر تهران محله یوسف آباد بروید. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، ولیعصر، بین هجدهم و شهید رفیعی بروید.

کافی شاپ کافه ماهور تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله یوسف آباد است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ کافه ماهور تهران برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ کافه ماهور تهران می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس قائم مقام توقف دارند، استفاده کنید. اگر بخواهید از طریق مترو به این کافی شاپ بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو میرزای شیرازی پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ کافه ماهور تهران به شما کمک می‌کند. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. مثلاً می‌توانید از آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام و ساعت کاری این مکان باخبر شوید، مسیریابی با اتوبوس یا مترو به این کافی شاپ را ببینید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه ماهور تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه ماهور واقع شده‌اند:

 • کافه جاربار
  ولیعصر، اسدآبادی، بین فتحی شقاقی و ششم
 • بوفه ادبا
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • کافه نابا
  ولیعصر، تختی، پله ششم، آبشار
 • کافه رستوران خندان
  میرزای شیرازی، منصور
 • کافه آمی گو
  بهشتی، بین ایزد و شهید احمد قصیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داوود (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه ماهور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه ماهور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه ماهور ندارد.
  neshan logo