info
عکس رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک
category

رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک محله مبارزان، اراک

بانک

درباره‌ی رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک

رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک (بانک) در محله مبارزان اراک و خیابان شهیدان رجایی - هپکو، شهرداری واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله مبارزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنگ و گوهر جهان بین و بازارچه و همچنین تهیه غذای زودپز، پلیس + 10، مسجد الزهرا (س)، داروخانه دکتر رجبیان و مشاور املاک اسا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک

بانک رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله مبارزان پیدا کنید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک +988633128257 تماس بگیرید. بانک رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک یکی از بانک‌های خوب محله مبارزان است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به بانک صادرات، بانک شهر و بانک مسکن شعبه قدس اشاره کرد. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک در ایستگاه اتوبوس حاج کاظمی پیاده شوید.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. اگر برای انجام کاری به بانک رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک در ادامه برای شما قرار داده شده است. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک واقع شده‌اند:

 • بانک صادرات
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، اسلامی
 • بانک شهر
  وحدت اسلامی، سعادت 2
 • بانک مسکن شعبه قدس
  (5.0)
  بلوار قدس، گلزار 4، بین گلزار 5 و آتش نشان
 • بانک ملی
  (2.0)
  بلوار قدس، بلوار خبرنگار، بین قیام و صارمی
 • بانک کشاورزی (شعبه جهاد)
  (5.0)
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نگهبان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اهنگر (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، شهیدان رجایی - هپکو، شهرداری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک

  شنبه 07:30 تا 14:15
  یک‌شنبه 07:30 تا 14:15
  دوشنبه 07:30 تا 14:15
  سه‌شنبه 07:30 تا 14:15
  چهارشنبه 07:30 تا 14:15
  پنج‌شنبه 07:30 تا 14:15
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo