info
عکس پارکینگ شهید حنایی
category

پارکینگ شهید حنایی محله عنصری، مشهد

درباره‌ی پارکینگ شهید حنایی

پارکینگ شهید حنایی (پارکینگ) در محله عنصری مشهد و خیابان شهید حنایی- امام رضا ۱۲ واقع شده است. این مکان یکی از سیزده پارکینگ در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارهای میدان 17 شهریور و همچنین هتل نیرومان، چلوکبابی امید، بوستان میرزا کوچک خان، واحد اقامتی پریناز و شیرینی سرای بلقیس ترک قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ شهید حنایی واقع شده‌اند:

 • پارکینگ بابا قدرت
  بلوار صدر، صدر 16
 • پارکینگ و کارواش صادقی
  مصباح یزدی، مصباح یزدی 6
 • پارکینگ میعاد رضوی
  شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، حاج حسنی 3
 • پارکینگ
  شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، حاج حسنی 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ شهید حنایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ شهید حنایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ شهید حنایی ندارد.
  neshan logo