info
عکس ایستگاه اتوبوس گل افشان
category

ایستگاه اتوبوس گل افشان محله پونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گل افشان

ایستگاه اتوبوس گل افشان (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان گل افشان شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گل افشان و همچنین بازار میوه و تره بار شهرک قدس، درمانگاه ایوانک، سرای محله ایوانک، مجتمع فرهنگی روشنگر و تاکسی شهرک غرب فرودگاه امام و شهرستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گل افشان تهران

در شهر تهران، محله پونک ، ایستگاه اتوبوس گل افشان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دادمان، گل افشان شمالی، بعد از گذر خرداد قرار دارد. ایستگاه اتوبوس گل افشان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی تلفنی پارک واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گل افشان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گل افشان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، بین سیمای ایران و زرافشان
 • ایستگاه اتوبوس پونک باختری
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، نزدیک به تقاطع سیمای ایران
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  بلوار دادمان، گل افشان شمالی، بین سوم و یکم
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک غربی، بین گل افشان و اقاقیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گل افشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گل افشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گل افشان ندارد.
  neshan logo