info
عکس پخش بیگی
category

پخش بیگی اراک

فروشگاه مواد غذایی
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پخش بیگی

پخش بیگی (فروشگاه مواد غذایی) در اراک و خیابان گلها 4 - آهن فروشان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی سایپا بیگلویی، اکبر جوجه، ایستگاه هواشناسی اراک، شرکت شیرین عسل و سامان صنعت مرکزی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پخش بیگی اراک

فروشگاه پخش بیگی اراک در شهر اراک، محله شهرک فاطمیه و قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (08634134168) تماس بگیرید. فروشگاه پخش بیگی اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک فاطمیه است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پخش جمیلی قرار دارند.

چطور به فروشگاه پخش بیگی اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پخش بیگی اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پخش بیگی اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه پخش بیگی اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده پخش بیگی واقع شده‌اند:

 • پخش جمیلی
  (4.0)
  بلوار خمین، کاوش، همت 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط moh@d33e (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ جمعه 15 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پخش بیگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 15 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پخش بیگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پخش بیگی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه قم - اراک، گلها 4 - آهن فروشان
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پخش بیگی

  شنبه 07:30 تا 17:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 17:30
  دوشنبه 07:30 تا 17:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 17:30
  چهارشنبه 07:30 تا 17:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 17:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo