info
عکس ایستگاه اتوبوس والائیان
category

ایستگاه اتوبوس والائیان محله اوقاف، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس والائیان

ایستگاه اتوبوس والائیان (ایستگاه اتوبوس) در محله اوقاف تهران و خیابان جهانشاهلو (سی متری دوم شرق) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کاغد دیواری پوستر ایده و همچنین فست فود د وان، دفتر مرکزی مبل جواهرکار، رستوران صدف 3، کارواش قائم و اتومکانیک مهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس والائیان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس والائیان تهران، شهر تهران، محله اوقاف است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید زین الدین، والائیان، جهانشاهلو (سی متری دوم شرق) قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس والائیان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده والائیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، زفرقندی، مظفری نیا
 • ایستگاه اتوبوس انتهای سراج
  هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان
 • ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی
  هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان
 • ایستگاه اتوبوس کوهستان
  هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس والائیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس والائیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس والائیان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، والائیان، جهانشاهلو (سی متری دوم شرق)
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo