info
عکس ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان محله هاشمی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در محله هاشمی تهران و خیابان مرتضوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله هاشمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه شهیدان اقبالی و همچنین آجیل و خشکبار عمو جعفر، آموزشگاه زبان‌ انگلیسی شکوه، کبابی پاسارگاد، پیتزا چهارفصل و هییت قمر بنی هاشم (ع) جوانان صاحب الزمان (عج) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران، شهر تهران، محله هاشمی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سبحانی، صاحب الزمان، مرتضوی، بین عیال بارگان و حیدریان می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس قائم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دامپزشکی
  امام خمینی، جیحون، بین فلاح راد و غریب
 • ایستگاه اتوبوس رودخانه
  یادگار امام، دامپزشکی، بین صاحب الزمان و قلیچ خانی
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  یادگار امام، دامپزشکی، بین صادق زاده و کبودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان ندارد.
  location استان تهران، تهران، سبحانی، صاحب الزمان، مرتضوی، بین عیال بارگان و حیدریان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo