info
عکس ایستگاه اتوبوس بسیج
category

ایستگاه اتوبوس بسیج محله منصوریه منگل، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بسیج

ایستگاه اتوبوس بسیج (ایستگاه اتوبوس) در محله منصوریه منگل ری و بزرگراه شهید کریمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله منصوریه منگل ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چشمه علی و پروتیین خورشید و همچنین دفتر کفالت ۱۴۲۷، گروه مشاورین املاک بهار، نانو کسری، پلیس+ 10 و مسجد افضلیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بسیج ری

آدرس ایستگاه اتوبوس بسیج ری، شهر ری، محله منصوریه منگل است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید کریمی، نرسیده به عرش نیاسر واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بسیج ری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف ری بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس ایران زمین هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جانبازان
  فدائیان اسلام، بین اسماعیل آبادی و شهید علی صفایی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ورامین
  غیوری جنوبی، نرسیده به صالحی
 • ایستگاه اتوبوس منصورآباد
  فدائیان اسلام، بین اسماعیل آبادی و شهید علی صفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بسیج ندارد.
  neshan logo