info
عکس کالای پزشکی مهر
category

کالای پزشکی مهر محله اهرستان، یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کالای پزشکی مهر

کالای پزشکی مهر (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله اهرستان یزد و خیابان شهید صدوقی جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه نخل اهرستان و همچنین کلینیک خورشید یزد، مجتمع سپید مرغ شیرکوه یزد - فروشگاه صدوقی، شیرینی خوشمرام، آجیل و خشکبار بیابانی و انفورماتیک آپادانا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای پزشکی مهر یزد

فروشگاه کالای پزشکی مهر یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله اهرستان و پیدا کنید. فروشگاه کالای پزشکی مهر یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله اهرستان به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به کالای پزشکی متفاوت، تجهیزات دندانپزشکی ایران و کالای پزشکی جابرابن حیان اشاره کرد.

چطور به فروشگاه کالای پزشکی مهر یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای پزشکی مهر یزد مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بانک مهراقتصاد قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه کالای پزشکی مهر یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه کالای پزشکی مهر یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی که در محدوده کالای پزشکی مهر واقع شده‌اند:

 • کالای پزشکی متفاوت
  (5.0)
  همافر، شهید صدوقی جنوبی
 • تجهیزات دندانپزشکی ایران
  (4.0)
  باهنر، باهنر 19
 • کالای پزشکی جابرابن حیان
  (4.0)
  بلوار رضا پاکنژاد، نرسیده به بدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجاهد (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای پزشکی مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کالای پزشکی مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای پزشکی مهر ندارد.
  neshan logo