info
عکس ایستگاه اتوبوس خرم
category

ایستگاه اتوبوس خرم محله شهرآرا - پاتریس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خرم

ایستگاه اتوبوس خرم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان ملکوتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان رسول اکرم (ص) و همچنین کارن، خانه سوخاری و ویچ کیلویی شعبه شهرآرا، کلیدسازی و قفل سازی شبانه روزی، کاخ خرم (کاخ سنگی) و مجتمع پزشکان دانش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خرم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خرم تهران است که در محله شهرآرا - پاتریس قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، بین شهرآرا و سیامکی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خرم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی همراه واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خرم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدف
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شوریده
 • ایستگاه اتوبوس چمران
  بزرگراه شهید چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خرم ندارد.
  neshan logo