عکس علی آباد
category

علی آباد (چهاردانگه)

استادیوم
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، شهید مصطفی چمران

موقعیت علی آباد چهاردانگه را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

علی آباد (استادیوم) در استان تهران، شهرستان اسلامشهر، بخش چهاردانگه و خیابان شهید مصطفی چمران واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک آب و همچنین مبلمان خانه رویایی، شیرالات البرز، الکتریکی پدر، مجموعه ورزشی شهدای علی آباد قاجار و لوازم ساختمانی هادی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، شهید مصطفی چمران


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی علی آباد چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

استادیوم ورزشگاه

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد علی آباد چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه علی آباد چهاردانگه ندارد.