info
عکس پارک اردیبهشت
category

پارک اردیبهشت اصفهان

درباره‌ی پارک اردیبهشت

پارک اردیبهشت (پارک) در اصفهان و خیابان بیژن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع قائم و همچنین پیتزا پدربزرگ، سازمان نظام پزشکی اصفهان، بانک ملت شعبه برج شیخ صدوق جنوبی، خانه پیانو اصفهان و میدان برج مرداویج قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این بوستان به ایستگاه مترو دانشگاه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک اردیبهشت اصفهان

برای رفتن به بوستان پارک اردیبهشت اصفهان باید به در محله هزارجریب شهر اصفهان بروید. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان اصفهان، اصفهان، هزارجریب، چهارم، ملاصدرا، بیژن است. بوستان پارک اردیبهشت اصفهان از بهترین مکان‌های تفریحی محله هزارجریب در شهر اصفهان است. در اطراف این پارک، فست فودها و رستوران‌های خوبی از جمله فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران شهرزاد، رستوران شب نشین، رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی و رستوران جارچی باشی قرار دارند. از مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان پارک اردیبهشت اصفهان می‌توانیم باغ پرندگان ناژوان، کاخ و عمارت هشت بهشت و پارک آبی آبسار اصفهان را نام ببریم.

چطور به بوستان پارک اردیبهشت اصفهان برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید در جهت کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان پارک اردیبهشت اصفهان، ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی است. اگر قصد دارید از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو دانشگاه در نزدیکی این پارک قرار دارد. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. اطلاعات خوب دیگری هم از طریق نقشه نشان می‌توانید به دست آورید. مثلاً از لوکیشن دقیق بوستان پارک اردیبهشت اصفهان روی نقشه باخبر شوید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر دیگر کاربران را در مورد این پارک بخوانید.

تصاویر این پارک را در ادامه می‌بینید. ما در اینجا آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک به بوستان پارک اردیبهشت اصفهان را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر این مکان را پیدا کنید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت بنویسید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک اردیبهشت واقع شده‌اند:

 • پارک
  دانشگاه، دانش شمالی، عبادت، آموزش، بین علم و ورزش
 • پارک فروردین
  شیخ صدوق جنوبی، پنجم، ولیعصر
 • پارک دانشگاه
  (4.0)
  جابرابن حیان، کارگر، هزارجریب، فناوری، ابن سینا
 • پارک مطالعه خواهران
  (4.0)
  دانشگاه، دانش شمالی
 • پارک دانشگاه اصفهان
  (3.8)
  هزارجریب، دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Nafis (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک اردیبهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک اردیبهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک اردیبهشت ندارد.
  neshan logo