info
عکس معاونت عمران، حمل و نقل شهرداری مشهد
category

معاونت عمران، حمل و نقل شهرداری مشهد محله کارگران، مشهد

ساختمان اداری

درباره‌ی معاونت عمران، حمل و نقل شهرداری مشهد

معاونت عمران، حمل و نقل شهرداری مشهد (ساختمان اداری) در محله کارگران مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. این ساختمان یکی از دو ساختمان اداری در محله کارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه اتکا ثامن الحجج (ع) شعبه مرکزی مشهد، پمپ گاز CNG، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، ساختمان اداری شرکت قطار شهری و ایستگاه اتوبوس انتهای بزرگراه بسیج قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ساختمان به ایستگاه مترو غدیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر ساختمان‌های اداری که در محدوده معاونت عمران، حمل و نقل شهرداری مشهد واقع شده‌اند:

 • اتحادیه برق خودرو
  (5.0)
  بلوار چمن، شهید سالم، یاران، بین یاران 26 و 28
 • ساختمان اداری شرکت قطار شهری
  (4.2)
  بلوار فداییان اسلام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saebiho (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی معاونت عمران، حمل و نقل شهرداری مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد معاونت عمران، حمل و نقل شهرداری مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه معاونت عمران، حمل و نقل شهرداری مشهد ندارد.
  neshan logo