عکس ایستگاه اتوبوس گیلان 192
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گیلان 192 (محله گلسار، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار گیلان، بعد از خیابان 179

موقعیت ایستگاه اتوبوس گیلان 192 در محله گلسار رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گیلان 192 (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی لی لی پوت و مرکز خرید تندیس و همچنین کلینیک دامپزشکی گلسار، سرزمین سوخاری، اسباب بازی ژوپیتر، هایپر مارکت سناتور و مرکز کامپیوتر گلسار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گیلان 192

ایستگاه اتوبوس گیلان 192 را می‌توانید در شهر رشت، محله گلسار بلوار گیلان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گیلان، بعد از خیابان 179 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گیلان 192 عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی شبانه روزی احسان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گیلان 192 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار گیلان، بعد از خیابان 179


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گیلان 192 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلایل
  بلوار گلایل، بین میدان گلایل و لادن
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بعد از توحید 7
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 168
  بلوار گیلان، بین خیابان 168 و 170
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گیلان 192 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گیلان 192 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گیلان 192 ندارد.
  neshan logo