info
عکس ایستگاه اتوبوس گیلان 192
category

ایستگاه اتوبوس گیلان 192 محله بلوار گیلان، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گیلان 192

ایستگاه اتوبوس گیلان 192 (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار گیلان رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله بلوار گیلان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی لی لی پوت و مرکز خرید تندیس و همچنین هایپر مارکت سناتور، کلینیک زیبایی آبان، سالن زیبایی شیرین مقدم شعبه رشت، مرکز کامپیوتر گلسار و کتاب عرفان (شعبه گلسار) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گیلان 192 رشت

ایستگاه اتوبوس گیلان 192 رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله گلسار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گیلان، بین خیابان 179 و 192 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گیلان 192 رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی کالسکه، شهر باران واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گیلان 192 رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گیلان 192 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلایل
  بلوار گلایل، بین یاس و استاد معین
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بین توحید 7 و میدان غزنوی
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 168
  بلوار گیلان، بین خیابان 168 و 170
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گیلان 192 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گیلان 192 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گیلان 192 ندارد.
  neshan logo