عکس ایستگاه اتوبوس دخانیات
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دخانیات (محله نازی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، خالقیپور، بابایی، بین قوچی زیناب و تولایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس دخانیات در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دخانیات (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نگین و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، شیرینی بالدی بال، کبابسرای ریحون، گالری داماد و حسینیه حجت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دخانیات

ایستگاه اتوبوس دخانیات یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نازی آباد خیابان بابایی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، خالقیپور، بابایی، بین قوچی زیناب و تولایی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دخانیات عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس بانوان نیل را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دخانیات مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، خالقیپور، بابایی، بین قوچی زیناب و تولایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دخانیات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بزرگراه شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین رنجبر و بدلی گیوی
 • ایستگاه اتوبوس هزار دستگاه
  بزرگراه بعثت، امامی، خود سیانی، بین سی و پنجم و صفاریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دخانیات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دخانیات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دخانیات ندارد.
  neshan logo