info
عکس ایستگاه اتوبوس دخانیات
category

ایستگاه اتوبوس دخانیات محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دخانیات

ایستگاه اتوبوس دخانیات (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نگین و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، شیرینی بالدی بال، کبابسرای ریحون، حسینیه حجت و گالری داماد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دخانیات تهران

ایستگاه اتوبوس دخانیات تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نازی آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید تندگویان، خالقیپور، بابایی، بین قوچی زیناب و تولایی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دخانیات تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس بانوان نیل را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دخانیات تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دخانیات

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 26 آذر ماه 1402

  اتوبوس دیر می آید لطفا رسیدگی شود


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دخانیات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی
 • ایستگاه اتوبوس هزار دستگاه
  بزرگراه بعثت، امامی، خود سیانی، بین سی و پنجم و صفاریان
 • ایستگاه اتوبوس حمزه
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 26 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دخانیات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 26 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دخانیات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دخانیات ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، خالقیپور، بابایی، بین قوچی زیناب و تولایی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo