info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی

ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مروارید و همچنین کی اف سی حلال ترکیه شعبه 5 ایران، صندوق قرض الحسنه ابوتراب، اتحادیه مشاوران املاک اصفهان، سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان و آژانس مسافرتی پرناک سیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان، شهر اصفهان، محله بیسیم است. این ایستگاه اتوبوس در هشت بهشت شرقی، بین صیاد شیرازی و 22 بهمن واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس حمزه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه پیروزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی
 • ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
  همدانیان، بین محمدی و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی ندارد.
  neshan logo