info
عکس پل شریعتی به همت شرق
category

پل شریعتی به همت شرق محله حسینیه ارشاد - قبا، تهران

مکان عمومی

درباره‌ی پل شریعتی به همت شرق

پل شریعتی به همت شرق در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. این مکان یکی از پانزده مکان عمومی در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی نگاه و زغال و همچنین ایستگاه تاکسی سه راه ضرابخانه، املاک بزرگ کوروش، قفل دیجیتال کارن، والک پیتزا و لبنیات سنتی تاجیک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد پل شریعتی به همت شرق

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  b.khalkhali
  سه شنبه 14 اردیبهشت ماه 1400

  مکان عمومی چون رفت و امد زیاده سعی میکنند تا حدودی رعایت کنند و امکانات رفاهی مناسبی هم داره

  2
 • avatar
  کاوشی
  جمعه 13 فروردین ماه 1400

  پل شرعتی به همت شرق در جهت کنترل ترافیک ساخته شد تا حدودی توانست از بار ترافیکی کم کند

  2
 • avatar
  فرشید
  شنبه 13 دی ماه 1399

  پل خوبیه

  2
 • avatar
  آراد محمددینی
  سه شنبه 09 خرداد ماه 1402

  اتوبان بسیار عالی و پر طرفدار

 • avatar
  🛣Shahr🛣 🚗🚘Navard🚘🚗
  شنبه 04 دی ماه 1400

  عالی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط چلنگر (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پل شریعتی به همت شرق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پل شریعتی به همت شرق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پل شریعتی به همت شرق ندارد.
neshan logo