عکس پایانه اتوبوس های برون شهری
این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.
category

پایانه اتوبوس های برون شهری (محله ایثارگران، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه پیامبر اعظم

موقعیت پایانه اتوبوس های برون شهری در محله ایثارگران مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوس های برون شهری (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ایثارگران مشهد و بزرگراه پیامبر اعظم واقع شده است. این پایانه یکی از چهار پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله ایثارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق)، کارخانه بنیان بتن، آران ماشین توس ، پخش البرز مرکز توزیع مشهد و خودپرداز بانک آینده قرار گرفته است.


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه اتوبوس های برون شهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه سوار میثاق (پایانه اتوبوس های برون شهری میثاق)
  (3.1)
  بزرگراه پیامبر اعظم
 • ترمینال
  (5.0)
  بزرگراه پیامبر اعظم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرش (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 16 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوس های برون شهری مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 16 شهریور ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوس های برون شهری مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوس های برون شهری مشهد ندارد.