info
عکس ایستگاه اتوبوس ظفر
category

ایستگاه اتوبوس ظفر محله تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ظفر

ایستگاه اتوبوس ظفر (ایستگاه اتوبوس) در محله null تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله null تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند فور فان سنتر، بیمارستان ایرانمهر و مجتمع تجاری نگین ظفر و همچنین فست فود سوپر استار، پمپ بنزین مینا (شریعتی)، دکتر علیرضا بصامپور، فیزیوتراپی شریعتی (کلینیک آیتن) و کافه ظفر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دکتر شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ظفر تهران

ایستگاه اتوبوس ظفر تهران در شهر تهران، و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ظفر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دکتر شریعتی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امیر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ظفر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ظفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  شریعتی، بین نوآذین و امیری فر
 • ایستگاه اتوبوس گل نبی
  شریعتی، گل نبی
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه ارشاد
  شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس یخچال
  شریعتی، بین شریف و صنایع
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  شریعتی، بین گل سرخ و بیگدلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ظفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ظفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ظفر ندارد.
  neshan logo