info
عکس مجتمع اقامتی آرمین
category

مجتمع اقامتی آرمین محله کشاورز - پارک لاله، تهران

درباره‌ی مجتمع اقامتی آرمین

مجتمع اقامتی آرمین (هتل) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان حجاب واقع شده است. این مجتمع یکی از ده هتل در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس، موزه خیمه شب بازی و مرکز خرید لاله و همچنین هتل ورزش، مرکز آفرینشهای فرهنگی هنری، مجتمع ورزشی حجاب، استخر سرپوشیده سازمان آب و کارواش عبدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر هتل‌های که در محدوده مجتمع اقامتی آرمین واقع شده‌اند:

 • هتل حیات
  (3.0)
  بلوار کشاورز، طوس
 • هتل آرامش
  (3.0)
  دکتر فاطمی، دائمی، مرجان
 • هتل دیوان نصرت
  (5.0)
  کارگر شمالی، نصرت، ممتازی
 • هتل حجاب تهران
  (4.5)
  بلوار کشاورز، حجاب، استاد باغچه بان
 • هتل رویال تهران
  (3.9)
  بلوار کشاورز، طوس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کمال (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع اقامتی آرمین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع اقامتی آرمین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع اقامتی آرمین ندارد.
  neshan logo