info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی

ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان نسیم شانزدهم غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پالامد و مجتمع تجاری طوبی چیتگر و همچنین برج B1، باشگاه ورزشی استارتیک، آرایشگاه تی تیسا، املاک بزرگ امیر کبیر و گالری نیما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی تهران

ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک صدرا قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نسیم شانزدهم غربی، بین شهید مصطفی خرمشاهی و ترگل دوم بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی طوبی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع هواپیمایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا
  بلوار علیمرادی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه حضرت وليعصر
  نسیم شانزدهم غربی، بین بیست متری راهور و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
  بلوار علیمرادی، بین نسیم بیستم و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس مجموعه ورزشی امام رضا
  نسیم شانزدهم غربی
 • ایستگاه اتوبوس فاوا
  نسیم شانزدهم غربی، بین بیست متری راهور و امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع هواپیمایی ندارد.
  location استان تهران، تهران، نسیم شانزدهم غربی، بین شهید مصطفی خرمشاهی و ترگل دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo