info
عکس ایستگاه اتوبوس شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس شریعتی محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریعتی

ایستگاه اتوبوس شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و خیابان زهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری چند منظوره یاس شرق و همچنین حمام بت شکن، دندان پزشکی دکتر فاطمه عظیمی، پیشخوان پلیس +۱۰، نوین شرق و سنگکی لیسانسه ها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران

ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جوادیه - فرهنگ سرا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید زین الدین، شفیعی مکرم، شریعتی، زهدی، بین فکری و علیخانی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو فرهنگسرا قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس جشنواره قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پرورشگاه
  بلوار شاهد، تقاطع جشنواره
 • ایستگاه اتوبوس اتحاد
  (3.0)
  دماوند
 • ایستگاه اتوبوس دماوند
  (3.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، دماوند
 • ایستگاه اتوبوس جشنواره
  (3.0)
  دماوند، ناهیدی، بین سیری و میوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریعتی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، شفیعی مکرم، شریعتی، زهدی، بین فکری و علیخانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo