info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه محله مدیریت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه

ایستگاه اتوبوس دانشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله مدیریت تهران و بلوار مدیریت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله مدیریت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دوما و همچنین ایران خودرو، باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران، پانسیون سعادت، ژوان پلاس و آپکو ایران خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران در شهر تهران، محله مدیریت و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مدیریت واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشگاه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، حق طلب غربی، حق طلب شرقی، بلوار فرهنگ، بین شانزدهم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، حق طلب غربی، حق طلب شرقی، بلوار فرهنگ، بین سما و عرفان
 • ایستگاه اتوبوس پارک دلاوران
  مدیریت، دریا
 • ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی
  ایران زمین، مهستان
 • ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان
  ایران زمین، بین مجتمع سینا و مهستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه ندارد.
  neshan logo