info
عکس ایستگاه مترو نیروی هواییعکس ایستگاه مترو نیروی هوایی
category

ایستگاه مترو نیروی هوایی تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو نیروی هوایی

ایستگاه مترو نیروی هوایی (ایستگاه مترو) در تهران و بزرگراه بسیج، پیروزی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نسیم و همچنین جایگاه اختصاصی 151 (مقداد)، آزمایشگاه بقراط، هایپر پروتئین محمد ششم، نان شیرینی داغ و سالن آرایش و زیبایی کیمیا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو نیروی هوایی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
  پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

  ایستگاه متروی نیروهوایی، یکی از ایستگاهای خط ۴ متروی تهران است. این ایستگاه در خیابان پیروزی بین خیابان‌های چهارم و پنجم نیروهوایی واقع شده‌است. این ایستگاه دارای دو خروجی بوده که یکی در جنوب خیابان و دیگری در شمال خیابان پیروزی که در حال حاضر درب خروجی جنوبی آن بازگشایی شده‌است. این ایستگاه در خرداد ماه سال ۱۳۹۱ توسط شهردار تهران بهره‌برداری گردید. این ایستگاه نزدیکترین ایستگاه به خیابان سی متری نیروی هوایی است.

  3
 • avatar
  ItsLIA
  پنجشنبه 11 آبان ماه 1402

  ایستگاه متروی نیروی‌هوایی، بین خیابان پنجم و چهارم نیروی‌هوایی بسیار پرتردد و مهم است.

  1
 • avatar
  🔳🔳🔳🔳🔳
  چهارشنبه 03 آبان ماه 1402

  ایستگاه متروی نیروهوایی، یکی از ایستگاهای خط ۴ متروی تهران است. این ایستگاه در خیابان پیروزی بین خیابان‌های چهارم و پنجم نیروهوایی واقع شده‌است. این ایستگاه دارای دو خروجی بوده که یکی در جنوب خیابان و دیگری در شمال خیابان پیروزی که در حال حاضر درب خروجی جنوبی آن بازگشایی شده‌است. این ایستگاه در خرداد ماه سال ۱۳۹۱ توسط محمدباقر قالیباف بهره‌برداری گردید. این ایستگاه نزدیکترین ایستگاه به خیابان سی متری نیروی هوایی است.


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو نیروی هوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو نیروی هوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو نیروی هوایی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، پیروزی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری ایستگاه مترو نیروی هوایی

شنبه 05:30 تا 22:30
یک‌شنبه 05:30 تا 22:30
دوشنبه 05:30 تا 22:30
سه‌شنبه 05:30 تا 22:30
چهارشنبه 05:30 تا 22:30
پنج‌شنبه 05:30 تا 22:30
جمعه 05:30 تا 22:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo