info
عکس ایستگاه اتوبوس فلسطین
category

ایستگاه اتوبوس فلسطین محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلسطین

ایستگاه اتوبوس فلسطین (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و مجتمع تجاری نگین امیر اکرم و همچنین پوشاک سی گل، فروشگاه سونی گلف، پاساژ شانزلیزه، گالری ساعت گوهرچی و رستوران فریدون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران

ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فلسطین - انقلاب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی، بین فلسطین و ابوریحان می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فخررازی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلسطین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبستان فردوسی
  ولیعصر، طالقانی، بین نادری و وصال شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس قدس
  انقلاب اسلامی، قدس، طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری
  کارگر جنوبی، بین نیکو کار و حقیقت بیان
 • ایستگاه اتوبوس حافظ
  جمهوری اسلامی، بین شهید هادی جوان دلاور و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  امام خمینی، بین مریخ و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلسطین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلسطین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلسطین ندارد.
  neshan logo