info
عکس پت شاپ چیکو شعبه۲
category

پت شاپ چیکو شعبه۲ محله فاز سه، پرند

فروشگاه حیوانات خانگی

درباره‌ی پت شاپ چیکو شعبه۲

پت شاپ چیکو شعبه۲ (فروشگاه حیوانات خانگی) در محله فاز سه شهر جدید پرند و خیابان میرداماد ۷ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری های سی و همچنین پرند مال، فروشگاه شهروند پرند، موبایل های سی، کافه رستوران آریو و فود کیلویی شعبه پرند قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پت شاپ چیکو شعبه۲ پرند

فروشگاه پت شاپ چیکو شعبه۲ پرند در محله فاز سه شهر پرند، در قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 09104668008 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه پت شاپ چیکو شعبه۲ پرند را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاز سه به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند هایپر پت پرند قرار دارند.

چطور به فروشگاه پت شاپ چیکو شعبه۲ پرند برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پت شاپ چیکو شعبه۲ پرند از مسیریاب نشان کمک بگیرید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه پت شاپ چیکو شعبه۲ پرند مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه پت شاپ چیکو شعبه۲ پرند را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر فروشگاه‌های حیوانات خانگی که در محدوده پت شاپ چیکو شعبه۲ واقع شده‌اند:

 • هایپر پت پرند
  (5.0)
  بلوار علامه مطهری، توحید، شمشاد 17، شمشاد 16
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پت شاپ چیکو شعبه۲ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پت شاپ چیکو شعبه۲ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پت شاپ چیکو شعبه۲ ندارد.
  location استان تهران، پرند، بلوار علامه مطهری، میرداماد 6، میرداماد 7
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پت شاپ چیکو شعبه۲

  شنبه 10:00 تا 22:30
  یک‌شنبه 10:00 تا 22:30
  دوشنبه 10:00 تا 22:30
  سه‌شنبه 10:00 تا 22:30
  چهارشنبه 10:00 تا 22:30
  پنج‌شنبه 10:00 تا 22:30
  جمعه 10:00 تا 22:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo