info
عکس مجتمع تجاری سپهر
category

مجتمع تجاری سپهر محله هزارجریب، اصفهان

بازار و مرکز خرید
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری سپهر

مجتمع تجاری سپهر (بازار و مرکز خرید) در محله هزارجریب اصفهان و میدان آزادی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله هزارجریب اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاویان و همچنین میدان آزادی، رستوران پتینه، کله پزی یاران، داروخانه شبانه روزی کربکندی و شرکت نساجی گلچهر کاشان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری سپهر واقع شده‌اند:

 • بازارچه نیلگون
  (4.0)
  سعادت آباد (آزادگان)، شیخ صدوق جنوبی
 • مجتمع تجاری و اداری دیبا
  (5.0)
  شهید نیکبخت غربی، بین گلستان و شهید مجتبی صادقی
 • مرکز خرید باروژ
  (4.3)
  چهار باغ بالا، کامران (24)
 • مجتمع تجاری کاویان
  (4.1)
  چهار باغ بالا، بین کاویان و شکوفه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط said_hashemniya (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری سپهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری سپهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری سپهر ندارد.
  neshan logo