info
عکس خودپرداز بانک ملی
category

خودپرداز بانک ملی محله کوی بهشتی، اراک

درباره‌ی خودپرداز بانک ملی

خودپرداز بانک ملی (بانک) در محله کوی بهشتی اراک و خیابان حکمت ۴ واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله کوی بهشتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره کل انتقال خون استان مرکزی، بوستان نسیم، مجموعه ورزشی پارادایس، فست فود سن سو و خودپرداز بانک رفاه کارگران قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک خودپرداز بانک ملی اراک

آدرس بانک خودپرداز بانک ملی اراک، شهر اراک، محله کوی علوی، است. بانک خودپرداز بانک ملی اراک از بانک‌های خوب محله کوی علوی است. بانک صادرات، بانک سپه و بانک ملی از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک خودپرداز بانک ملی اراک برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک خودپرداز بانک ملی اراک در ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2 پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک خودپرداز بانک ملی اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک خودپرداز بانک ملی اراک را قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده خودپرداز بانک ملی واقع شده‌اند:

 • بانک صادرات
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، اسلامی
 • بانک سپه
  میخک، پارکینگ گمرک - دانشگاه سما - پارکینگ 7
 • بانک ملی
  جهان پناه، انصار، مریم رازی، حکمت 4
 • بانک مسکن
  (5.0)
  میخک، پارکینگ 4
 • بانک رفاه کارگران.شعبه علوم پزشکی اراک
  (5.0)
  جهان پناه، علم الهدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sepehr (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک ملی ندارد.
  neshan logo