info
عکس شیرینی شهرزاد
category

شیرینی شهرزاد محله پاسداران، حمیدیا

شیرینی‌سرا
4.0
2 رای

درباره‌ی شیرینی شهرزاد

شیرینی شهرزاد (شیرینی‌سرا) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این قنادی یکی از دو شیرینی‌سرا در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین بوستان ناجی- خانه فرهنگ شمیم، دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا، فروشگاه یدک پخش دهقان و مرکز پخش نبات تیجان قرار گرفته است.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی شهرزاد واقع شده‌اند:

 • شیرینی حاج خلیفه کاظم بخت نما شعبه 3
  (3.0)
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی هفتم و دشتی نهم
 • مرکز سوغات شیراز
  (4.2)
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mo.kh (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی شهرزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی شهرزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی شهرزاد ندارد.
  neshan logo