info
عکس بیمارستان آنکولوژی صادقیان
category

بیمارستان آنکولوژی صادقیان (محله ابن سینا، یزد)

درباره‌ی بیمارستان آنکولوژی صادقیان

بیمارستان آنکولوژی صادقیان (بیمارستان) در محله ابن سینا یزد و بلوار ابن سینا واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از شش بیمارستان در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین اورژانس بیمارستان شهید صدوقی، خودپرداز (بانک رفاه کارگران)، پد بالگرد امداد بیمارستان شهید صدوقی یزد، بیمارستان زنان کوثر و مرکز تحقیقات مادر و نوزاد یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان آنکولوژی صادقیان یزد

بیمارستان آنکولوژی صادقیان یزد در شهر یزد محله ابن سینا واقع شده است.اگر به دنبال آدرس دقیق این بیمارستان هستید، به استان یزد، یزد، بلوار ابن سینا بروید.

بیمارستان آنکولوژی صادقیان یزد یکی از بیمارستان‌های خوب در محله ابن سینا و شهر یزد است.خدمات بسیاری در این بیمارستان به بیماران ارائه می‌شود. در اطراف این بیمارستان، داروخانه‌هایی مثل داروخانه دکتر فخرالدینی و داروخانه دکتر حبیبی نیا قرار دارند. در نزدیکی بیمارستان آنکولوژی صادقیان یزد، درمانگاه‌ها،‌ بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگری از جمله بیمارستان مرتاض و بیمارستان دکتر مجیبیان نیز قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان آنکولوژی صادقیان یزد برویم؟

یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان آنکولوژی صادقیان یزد استفاده از حمل‌ونقل عمومی است. این بیمارستان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان کاج قرار دارد. نقشه و مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را به شما معرفی می‌کند. اپلیکیشن نشان شما را از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان هم باخبر می‌کند. در نشان اطلاعات دقیق این مکان را می‌توانید ببینید و از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم باخبر شوید.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به بیمارستان آنکولوژی صادقیان یزد است. اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خود را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان آنکولوژی صادقیان واقع شده‌اند:

 • اورژانس اطفال شهید صدوقی
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان، بین نیلوفر 2 و 6
 • بیمارستان پیوند اعضا (در حال تجهیز)
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان
 • بیمارستان زنان کوثر
  (4.0)
  بلوار ابن سینا
 • بیمارستان اطفال دکتر مسعودی
  (2.0)
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان
 • بیمارستان شهید صدوقی
  (4.2)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نام مستعار (اجباری) (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان آنکولوژی صادقیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان آنکولوژی صادقیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان آنکولوژی صادقیان ندارد.
  neshan logo